73% Response rate
Offering you a complete choice of products which include 15w solar led light.
₹ 9500 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 15 W |
| Light Output | 300 lm |
| IP Rating | IP65 |
| CCT | 3000 K |
| Battery Type | Li-ion |
| Battery Capacity | 3 Ah |
| Body Material | Aluminium |
| Mounting | Wall Mount |
Minimum order quantity: 50 Piece
Omprakash Giri (Director)
Goodnick Electronics Private Limited
First Floor, Office No. 112, Star Infinity Tower, Sector-14, Kaushambi
Ghaziabad - 201010, Uttar Pradesh, India
