Offering you a complete choice of products which include 200w solar high mast light and 400w solar high mast light.
₹ 19000 / Piece Get Latest Price
| Mast Height | 12 m |
| Total Wattage | 200W |
| LED Brand | Osram |
| No. of Luminaries | 8 Nos |
| System Voltage | 240 V AC |
| CCT | 3000 K |
| Surge Protection | 6 kV |
| Control Option | Timer Based |
| Beam Angle | 60 Deg |
Minimum order quantity: 5 Piece
₹ 58000 / Piece Get Latest Price
| Mast Height | 12 m |
| Total Wattage | 400W |
| LED Brand | osram |
| No. of Luminaries | 8 Nos |
| System Voltage | 240 V AC |
| CCT | 3000 K |
| Surge Protection | 6 kV |
| Control Option | Timer Based |
| Beam Angle | 60 Deg |
Minimum order quantity: 5 Piece
Omprakash Giri (Director)
Goodnick Electronics Private Limited
First Floor, Office No. 112, Star Infinity Tower, Sector-14, Kaushambi
Ghaziabad - 201010, Uttar Pradesh, India