Leading Manufacturer of 24w parking solar led street light, 15w parking solar led street light, 20w parking solar led street light, 18w parking solar led street light, 30w parking solar led street light and 50w parking solar led street light from Ghaziabad.
₹ 5099 / Piece Get Latest Price
| Light Output | 1200 lm |
| IP Rating | IP65 |
| Solar Panel Power | 24W |
| Battery Type | Lithium Ion |
| Battery Capacity | 30 Ah |
| Body Material | Aluminium |
| Mounting Type | Pole Mounted |
| Usage | Parking |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 4850 / Piece Get Latest Price
| Light Output | 1200 lm |
| Solar Panel Power | 15W |
| Battery Type | Lithium Ion |
| Battery Capacity | 30 Ah |
| IP Rating | IP65 |
| Body Material | Aluminium |
| Mounting Type | Pole Mounted |
| Usage | Parking |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 5000 / Piece Get Latest Price
| Light Output | 1200 lm |
| Solar Panel Power | 20 W |
| Battery Type | Lithium Ion |
| Battery Capacity | 30 Ah |
| IP Rating | IP65 |
| Body Material | Aluminium |
| Mounting Type | Pole Mounted |
| Usage | Parking |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 4950 / Piece Get Latest Price
| Light Output | 1200 lm |
| Solar Panel Power | 18W |
| Battery Type | Lithium Ion |
| Battery Capacity | 30 Ah |
| IP Rating | IP65 |
| Body Material | Aluminium |
| Mounting Type | Pole Mounted |
| Usage | Parking |
Minimum order quantity: 40 Piece
₹ 5400 / Piece Get Latest Price
| Light Output | 1200 lm |
| IP Rating | IP65 |
| Solar Panel Power | 30 W |
| Battery Type | Lithium Ion |
| Battery Capacity | 30 Ah |
| Body Material | Aluminium |
| Mounting Type | Pole Mounted |
| Usage | Parking |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 6300 / Piece Get Latest Price
| Light Output | 1200 lm |
| IP Rating | IP65 |
| Solar Panel Power | 50 W |
| Battery Type | Lithium Ion |
| Battery Capacity | 30 Ah |
| Body Material | Aluminium |
| Mounting Type | Pole Mounted |
| Usage | Parking |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 4500 / Piece Get Latest Price
| Light Output | 1200 lm |
| Solar Panel Power | 9W |
| Battery Type | Lithium Ion |
| Battery Capacity | 30 Ah |
| IP Rating | IP65 |
| Body Material | Aluminium |
| Mounting Type | Pole Mounted |
| Usage | Parking |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 4800 / Piece Get Latest Price
| Light Output | 1200 lm |
| IP Rating | IP65 |
| Solar Panel Power | 12W |
| Battery Type | Lithium Ion |
| Battery Capacity | 30 Ah |
| Body Material | Aluminium |
| Mounting Type | Pole Mounted |
| Usage | Parking |
Minimum order quantity: 45 Piece
Omprakash Giri (Director)
Goodnick Electronics Private Limited
First Floor, Office No. 112, Star Infinity Tower, Sector-14, Kaushambi
Ghaziabad - 201010, Uttar Pradesh, India