Pioneers in the industry, we offer 9w parking area solar semi integrated street light, 12w parking area solar semi integrated street light, 15w parking area solar semi integrated street light, 18w parking area solar semi integrated street light, 24w parking area solar semi integrated street light and 25w parking area solar semi integrated street light from India.
₹ 4500 / Piece Get Latest Price
| System Wattage | 9 W |
| Battery Type | Lithium Ion |
| Battery Capacity | 30 Ah |
| Operation Mode | Timer Based |
| Pole Height | 8 m |
| Fixture Type | Integrated |
| Protection Rating | IP65 |
| Usage | Parking Area |
Minimum order quantity: 45 Piece
₹ 4800 / Piece Get Latest Price
| System Wattage | 12 W |
| Battery Type | Lithium Ion |
| Battery Capacity | 30 Ah |
| Operation Mode | Timer Based |
| Pole Height | 8 m |
| Fixture Type | Integrated |
| Protection Rating | IP65 |
| Usage | Parking Area |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 4850 / Piece Get Latest Price
| System Wattage | 15 W |
| Battery Type | Lithium Ion |
| Battery Capacity | 30 Ah |
| Operation Mode | Timer Based |
| Pole Height | 8 m |
| Protection Rating | IP65 |
| Usage | Parking Area |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 4950 / Piece Get Latest Price
| System Wattage | 18 W |
| Battery Type | Lithium Ion |
| Battery Capacity | 30 Ah |
| Operation Mode | Timer Based |
| Pole Height | 8 m |
| Fixture Type | Integrated |
| Protection Rating | IP65 |
| Usage | Parking Area |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 5100 / Piece Get Latest Price
| System Wattage | 24 W |
| Battery Type | Lithium Ion |
| Battery Capacity | 30 Ah |
| Operation Mode | Timer Based |
| Pole Height | 8 m |
| Fixture Type | Integrated |
| Protection Rating | IP65 |
| Usage | Parking Area |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 5200 / Piece Get Latest Price
| System Wattage | 25W |
| Battery Type | Lithium Ion |
| Battery Capacity | 30 Ah |
| Operation Mode | Timer Based |
| Pole Height | 8 m |
| Protection Rating | IP65 |
| Usage | Parking Area |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 5400 / Piece Get Latest Price
| System Wattage | 30 W |
| Battery Type | Lithium Ion |
| Battery Capacity | 30 Ah |
| Operation Mode | Timer Based |
| Pole Height | 8 m |
| Protection Rating | IP65 |
| Usage | Parking Area |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 5100 / Piece Get Latest Price
| System Wattage | 24 W |
| Battery Type | Lithium Ion |
| Battery Capacity | 30 Ah |
| Operation Mode | Timer Based |
| Pole Height | 8 m |
| Fixture Type | Integrated |
| Protection Rating | IP65 |
| Usage | Parking Area |
₹ 5700 / Piece Get Latest Price
| System Wattage | 35W |
| Battery Type | Lithium Ion |
| Battery Capacity | 30 Ah |
| Operation Mode | Timer Based |
| Pole Height | 8 m |
| Protection Rating | IP65 |
| Usage | Parking Area |
Minimum order quantity: 40 Piece
₹ 5900 / Piece Get Latest Price
| System Wattage | 40 W |
| Battery Type | Lithium Ion |
| Battery Capacity | 30 Ah |
| Operation Mode | Timer Based |
| Pole Height | 8 m |
| Protection Rating | IP65 |
| Usage | Parking Area |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 6100 / Piece Get Latest Price
| System Wattage | 45W |
| Battery Type | Lithium Ion |
| Battery Capacity | 30 Ah |
| Operation Mode | Timer Based |
| Pole Height | 8 m |
| Protection Rating | IP65 |
| Usage | Parking Area |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 6300 / Piece Get Latest Price
| System Wattage | 50W |
| Battery Type | Lithium Ion |
| Battery Capacity | 30 Ah |
| Operation Mode | Timer Based |
| Pole Height | 8 m |
| Protection Rating | IP65 |
| Usage | Parking Area |
Minimum order quantity: 45 Piece
₹ 6700 / Piece Get Latest Price
| System Wattage | 60 W |
| Battery Type | Lithium Ion |
| Battery Capacity | 30 Ah |
| Operation Mode | Timer Based |
| Pole Height | 8 m |
| Protection Rating | IP65 |
| Usage | Parking Area |
Minimum order quantity: 30 Piece
₹ 6800 / Piece Get Latest Price
| System Wattage | 70W |
| Battery Type | Lithium Ion |
| Battery Capacity | 30 Ah |
| Operation Mode | Timer Based |
| Pole Height | 8 m |
| Protection Rating | IP65 |
| Usage | Parking Area |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 7000 / Piece Get Latest Price
| System Wattage | 80W |
| Battery Type | Lithium Ion |
| Battery Capacity | 30 Ah |
| Operation Mode | Timer Based |
| Pole Height | 8 m |
| Protection Rating | IP65 |
| Usage | Parking Area |
Minimum order quantity: 45 Piece
Omprakash Giri (Director)
Goodnick Electronics Private Limited
First Floor, Office No. 112, Star Infinity Tower, Sector-14, Kaushambi
Ghaziabad - 201010, Uttar Pradesh, India