Prominent & Leading Manufacturer from Ghaziabad, we offer 5m ms traffic light pole, 6m ms traffic light pole, 7m ms traffic light pole, 8m ms traffic light pole, 9m ms traffic light pole and 10m ms traffic light pole.
₹ 4200 / Piece Get Latest Price
| Pole Type | Straight Pole |
| Arm Length | 2 m |
| Pole Height | 5 m |
| Material | Mild Steel |
| Finish | Hot Dip Galvanized |
| Usage | Lighting |
| Pole Shape | Octagonal |
₹ 4400 / Piece Get Latest Price
| Pole Type | Straight Pole |
| Arm Length | 2 m |
| Pole Height | 6 m |
| Material | Mild Steel |
| Finish | Hot Dip Galvanized |
| Usage | Lighting |
| Pole Shape | Octagonal |
Minimum order quantity: 25 Piece
₹ 4900 / Piece Get Latest Price
| Pole Type | Straight Pole |
| Arm Length | 2 m |
| Pole Height | 7 m |
| Material | Mild Steel |
| Finish | Hot Dip Galvanized |
| Usage | Lighting |
| Pole Shape | Octagonal |
₹ 5800 / Piece Get Latest Price
| Pole Type | Straight Pole |
| Arm Length | 2 m |
| Pole Height | 8 m |
| Material | Mild Steel |
| Finish | Hot Dip Galvanized |
| Usage | Lighting |
| Pole Shape | Octagonal |
Minimum order quantity: 25 Piece
₹ 5900 / Piece Get Latest Price
| Pole Type | Straight Pole |
| Arm Length | 2 m |
| Pole Height | 9 m |
| Material | Mild Steel |
| Finish | Hot Dip Galvanized |
| Usage | Lighting |
| Pole Shape | Octagonal |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 7800 / Piece Get Latest Price
| Pole Type | Straight Pole |
| Arm Length | 2 m |
| Pole Height | 10 m |
| Material | Mild Steel |
| Finish | Hot Dip Galvanized |
| Usage | Lighting |
| Pole Shape | Octagonal |
Minimum order quantity: 20 Piece
₹ 8900 / Piece Get Latest Price
| Pole Type | Straight Pole |
| Arm Length | 2 m |
| Pole Height | 11 m |
| Material | MS |
| Finish | Hot Dip Galvanized |
| Usage | Lighting |
| Pole Shape | Octagonal |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 10500 / Piece Get Latest Price
| Pole Type | Straight Pole |
| Arm Length | 2 m |
| Pole Height | 12 m |
| Finish | Hot Dip Galvanized |
| Usage | Lighting |
| Material | Mild Steel |
| Pole Shape | Octagonal |
Minimum order quantity: 50 Piece
Omprakash Giri (Director)
Goodnick Electronics Private Limited
First Floor, Office No. 112, Star Infinity Tower, Sector-14, Kaushambi
Ghaziabad - 201010, Uttar Pradesh, India