Offering you a complete choice of products which include 10m high mast lighting pole, 15m high mast lighting pole, 18m high mast lighting pole, 20m high mast lighting pole, 25m high mast lighting pole and 9m high mast lighting pole.
₹ 52000 / Piece Get Latest Price
| Mast Height | 10m |
| Lowering System | Winch Type |
| Fixture Type | LED Flood Light |
| Material | Galvanized Steel |
| Application | Lighting |
| Foundation Type | Raft Foundation |
| Control Panel | Astronomical Timer |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 88000 / Piece Get Latest Price
| Mast Height | 15m |
| Lowering System | Winch Type |
| Fixture Type | LED Flood Light |
| Material | Galvanized Steel |
| Application | Lighting |
| Foundation Type | Raft Foundation |
| Control Panel | Astronomical Timer |
Minimum order quantity: 20 Piece
₹ 92000 / Piece Get Latest Price
| Mast Height | 18m |
| Lowering System | Winch Type |
| Fixture Type | LED Flood Light |
| Material | Galvanized Steel |
| Application | Lighting |
| Foundation Type | Raft Foundation |
| Control Panel | Astronomical Timer |
₹ 98000 / Piece Get Latest Price
| Mast Height | 20 m |
| Lowering System | Winch Type |
| Fixture Type | LED Flood Light |
| Material | Galvanized Steel |
| Application | Lighting |
| Foundation Type | Raft Foundation |
| Control Panel | Astronomical Timer |
Minimum order quantity: 20 Piece
₹ 100000 / Piece Get Latest Price
| Mast Height | 25 m |
| Lowering System | Winch Type |
| Fixture Type | LED Flood Light |
| Material | Galvanized Steel |
| Application | Lighting |
| Foundation Type | Raft Foundation |
| Control Panel | Astronomical Timer |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 48000 / Piece Get Latest Price
| Mast Height | 9m |
| Lowering System | Winch Type |
| Fixture Type | LED Flood Light |
| Material | Galvanized Steel |
| Application | Lighting |
| Foundation Type | Raft Foundation |
| Control Panel | Manual Control |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 65000 / Piece Get Latest Price
| Mast Height | 12 m |
| Lowering System | Winch Type |
| Fixture Type | LED Flood Light |
| Material | Galvanized Steel |
| Application | Stadium, Lighting |
| Foundation Type | Raft Foundation |
| Control Panel | Astronomical Timer |
₹ 105000 / Piece Get Latest Price
| Mast Height | 30 m |
| Lowering System | Winch Type |
| Fixture Type | LED Flood Light |
| Material | Galvanized Steel |
| Application | Lighting |
| Foundation Type | Raft Foundation |
| Control Panel | Astronomical Timer |
Minimum order quantity: 30 Piece
₹ 88000 / Piece Get Latest Price
| Mast Height | 16 m |
| Lowering System | Winch Type |
| Fixture Type | LED Flood Light |
| Material | Galvanized Steel |
| Application | Lighting |
| Foundation Type | Raft Foundation |
| Control Panel | Astronomical Timer |
Minimum order quantity: 1 Piece
Omprakash Giri (Director)
Goodnick Electronics Private Limited
First Floor, Office No. 112, Star Infinity Tower, Sector-14, Kaushambi
Ghaziabad - 201010, Uttar Pradesh, India